Kurumsal

2015 yılında kurulan Taş Maden Grup Yapı Anonim şirketi; yetenekli uzman kadrosu, modern teknolojiye sahip donanımı, sürdürülebilir ve duyarlı çevrecilik anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Taş Maden ailesi olarak yenilikçi anlayış ve sistematik bir disiplinle, kendimizi sürekli olarak dizayn ediyor; uluslararası rekabet koşullarına entegre olmuş çalışma düzenimiz sayesinde alanımızda lider firma olmaya devam ediyoruz.

Gelişen ve değişen dünyanın parçası olarak, içerisinde yer aldığımız pazarın gelişmesine katkı sunduğumuz gibi; tüm çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini sağlayarak, toplumla ve paydaşlarla beraber değerlere ve çevreye saygılı, şeffaf anlayış ve iletişimle, ekonomik ve sosyal kalkınmanın gücüne inanarak sürdürülebilir maden projelerini ülkemize sunuyoruz.

Ülkemizde yakaladığımız bu başarı ve dünya standartlarına uygun olarak kendini güncelleyen dinamik yapımız sayesinde, sürekli gelişim amacını gözeterek, daha büyük hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.

İstihdama katkımız, girişimlerimiz, bireye duyduğumuz saygı, çevreye verdiğimiz değer, sürekli büyüyen potansiyelimiz ve işimize olan tutkumuzun ortaya çıkardığı itici kuvvetle var olmaya, büyümeye, gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyor; fark yaratmaya ve ilham vermeye odaklanıyoruz.

Güçlü ortaklıklar ve sağlamakta olduğumuz sosyal kalkınma ile fark yaratanlar arasında olmaya söz veriyoruz.